«ШЕВЧЕНКОВІ СЛОВА  –  ТО ПРАВДА ЖИВА»

Цьогоріч  9 березня відзначають  210-у річницю від дня народження Великого Кобзаря, пророка національного відродження України, талановитого художника та народного поета Тараса Григоровича Шевченка.

З цієї нагоди у Сагайдацькому НВК пройшли цікаві заходи. Учні 5 класу подивилися мультфільм «Як Тарас став зіркою» , а потім розмальовували портрети Т.Шевченка, на яких він був зображений у різних образах. Шестикласники перевірили свої знання про Кобзаря у захоплюючій онлайн-вікторині «Чи знаєте ви Шевченка?». Учні 8-9 класів взяли участь у конкурсі знавців життя і творчості Т.Г. Шевченка «Шевченкові слова  –  то правда жива».

На сцені змагалися дві команди – «Кобзарі» та «Гайдамаки». Юні шевченкознавці відповідали на запитання про життя і творчість письменника, розгадували лабіринт, складали пазли, відновлювали рядки з віршами, інсценізували уривки з творів Великого Кобзаря. У нелегкій боротьбі обидві команди отримали однакову кількість балів.

Ведучими на святі були учні 7 класу, які чудово впоралися з цим завданням.

Не залишилися осторонь і учні 10-11 класів. Вони переглянули та обговорили фільм «Таємниці генія Шевченка».

Пройшло 210 років від дня народження Т.Г.Шевченка, проте кожне слово, написане поетом, і досі актуальне. Український видатний митець залишив кілька важливих послань, які для українців стали закликом до дії. «Борітеся – поборете!» – заповідав нам пророк. Це зараз і робить наш незламний український народ.