МОВА – ДНК НАЦІЇ

21 лютого здобувачі освіти та  вчителі навчального закладу разом із усією країною та всім світом долучилися до Міжнародного дня рідної мови. Адже відзначаючи це свято, учні мали можливість за допомогою мовознавчої вікторини (8-11 класи) та квесту «Пригоди в Країні чарівних слів» (5-7 класи) перевірити глибину своїх знань і вмінь із української мови; торкнутися джерел і витоків народної мудрості; розвивати логічне  та образне мислення, свої пізнавальні та пошукові інтереси; а також відчути любов до рідного слова та почуття гордості за свій народ.

Особливо жвавими та активними були школярі 5-7 класів. У квесті представлялася цікава пізнавальна інформація про українську мову, яка поєднувалася із завданнями-головоломками, мовною грою «Анаграма», відгадуванням загадок, роботою із словом і фразеологізмами та розгадуванням морфологічних шарад. Перше місце розділили команди «Українознавці» (7 кл.) та «Калина»   (6 кл.), друге місце посіла команда «Юні патріоти» (5 кл.).

Гаслом заходу стали пророчі слова: «Звучи, наша рідна  материнська мово, мово нашої України!».