ТАРАСОВИМИ ШЛЯХАМИ

До Дня народження Тараса Шевченка в закладі відбувся конкурс юних декламаторів «Тарасовими шляхами». Участь у заході взяли читці 2 вікових категорій.

Конкурс відбувся з метою виявлення та розкриття літературних здібностей і обдарувань підростаючого покоління, залучення дітей до літературної творчості, набуття та вдосконалення декламаторських навичок, і, звичайно ж, щоб вшанувати пам’ять Великого Кобзаря та популяризувати творчу спадщину національного генія.

Тематика поезій Т. Шевченка була багатобарвною. Школярі намагалися виявляти креативність, щоб передати настрій поезії під час декламації.

Переможцями конкурсу стали:
1 місце – Волощенко Юлія, учениця 7 класу;
2 місце – Сулимко Дарина (7 кл.) та Григоревич Анастасія (5 кл.);
3 місце – Свічкар І. (6 кл.), Ковтун А. (7 кл.), Андрущенко А. (5 кл.).

Дипломами нагороджені Бойко М. (6 кл.), Бабенко К. (7 кл.), Лук’яненко Д. (7 кл.), Лебединська С. (6 кл.), Співак В. (6 кл.), Шпанкіна С. (5 кл).

Серед вікової категорії 13-15 років:
1 місце – Климась Б. (8 клас);
2 місце – Климченко Д. (8 кл.);
3 місце – Непом’яща А. (7 кл.).