ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

7 лютого світова спільнота відзначала День безпечного Інтернету. Відповідні заходи проходять у всьому світі з метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного Інтернет простору для наймолодших користувачів. Наш НВК не став виключенням та долучився до проведення даних заходів.

Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді. У школі було проведено ряд заходів для учнів з метою поглиблення їх знань про безпечний Інтернет.

Молодші школярі та учні 5-6 класів подивилися мультфільми та відео презентації про безпечне користування Інтернетом, дізналися більше про Інтернет-культуру, пригадали правила Інтернет спілкування , а також познайомилися з цікавими, а головне, безпечними Інтернет-ресурсами. Після перегляду діти відповідали на поставлені запитання, розповідали цікаві історії, пов’язані з використанням Інтернету, засвоїли правила безпечного користування Інтернетом.