В рамках комунікаційної кампанії «Вірю в Збройні Сили України» вихованці навчально-виховного комплексу долучилися до проведення зустрічей та заходів зі створення оберегів для захисників та захисниць нашої держави.
Здобувачі освіти 10-11 класів зустрілися з учасником війни, яку росія розв`язала і веде проти України від 24.02.22, випускником школи Власенком Віталієм. Діти передали у військові бригади обереги та листи, які зробили власними руками. Також було проведено профорієнтаційний захід «Твоє життя – твій вибір!».
![Фото 1](http://shkolasahaidak.pl.ua/wp-content/uploads/2022/12/%D0%A4%D0%BE%D1%82%D0%BE-1.jpg)
![Фото 2](http://shkolasahaidak.pl.ua/wp-content/uploads/2022/12/%D0%A4%D0%BE%D1%82%D0%BE-2.jpg)
![Фото 3](http://shkolasahaidak.pl.ua/wp-content/uploads/2022/12/%D0%A4%D0%BE%D1%82%D0%BE-3.jpg)
![Фото 4](http://shkolasahaidak.pl.ua/wp-content/uploads/2022/12/%D0%A4%D0%BE%D1%82%D0%BE-4.jpg)
![Фото 5](http://shkolasahaidak.pl.ua/wp-content/uploads/2022/12/%D0%A4%D0%BE%D1%82%D0%BE-5.jpg)