ЕКСКУРСІЯ  ГОГОЛІВСЬКИМИ  МІСЦЯМИ

Надзвичайно цікавим виявився день поїздки  дітей ПОТ «Веселка» до Національного музею-заповідника М.В. Гоголя, що знаходиться у селі Гоголеве. Діти відкрили для себе ще одну пам’ятку рідного краю. Змогли насолодитися красою природи – чудовим ставком, прекрасним старим садом, походити по місцях, де провів своє дитинство письменник.

Під час екскурсії по дому Гоголів і флігелю, де знаходився кабінет письменника, дітей чекало справжнє театральне дійство. Вихованці з задоволенням слухали розповідь матусі Миколи Васильовича, роль якої виконала чудова акторка. Та й самі діти змогли стати акторами. Адже не тільки переглянули виставу «Коза-дереза», а й взяли участь у її створенні.

Екскурсія закінчилася. Але вже знову хочеться приїхати сюди, щоб в черговий раз перейнятися атмосферою, яка панує навколо музею-садиби.