ВОЛОДАРКА В ЦАРСТВІ ДУХА!

Є люди, як свічки, –
Згорають, відходять у небуття.
Є люди, як зірки,-
Горять і світять все життя…

Зіркою такої величини є Леся Українка – людина виняткової мужності і принциповості, духовної краси і мистецького обдарування. Щоб доторкнутися до прекрасного й трагічного через поетичне слово української поетеси, справжньої патріотки України учні Сагайдацького НВК разом із учителями української мови та літератури Бабенко Л.О., Дубас Л.І. підготували літературно-музичне свято «Володарка в царстві духа!», присвячене 150-й річниці з дня народження Лесі Українки.
Щоб передати силу і глибину поетичного світу поетеси, розвинути почуття гордості за свій народ, Батьківщину, відчути любов до творчої спадщини школярі декламували вірші, переглядали відео і презентації, із цікавістю слухали пісню у виконанні учениць 8 класу Кадучок А., Семергей М., Маляр В. Із задоволенням спостерігали за інсценізацією уривків із творів у виконанні шкільних акторів Лук’яненка Д., Ковтун А., Копиці Р. (учні 5 класу) та Маляр В (8 кл.). Хотілося б належне віддати і ведучим свята Півень Є., Ярмак Д.(8 кл.) та Пархомук А., Фесенко С. (9 кл.).
Під кінець свята Климась Б., (6 кл.), Кадучок А., Маляр В., Семергей М. (8 кл.) за участь у VII Всеукраїнському (ХVII Всекримському) конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя», присвяченого Лесі Українці, одержали Сертифікати.
Свято пройшло цікаво. А головне, що школярі усвідомили: пророчі слова Лесі Українки «Ні! Я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає!.. здійснилися, а її світле ім’я, овіяне всенародною любов’ю, буде жити у пам’яті нащадків вічно.

л1

л2