Важлива інформація від МОН України

ЗНО-2020 ТОЧНО ВІДБУДЕТЬСЯ: ОСОБЛИВОСТІ ТА СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ

Дати проведення ЗНО залежатимуть від завершення карантину. Якщо карантин завершиться до початку червня, основна сесія тестування пройде між 25 червня та 17 липня. Якщо карантин триватиме до початку серпня, ЗНО відбудеться з 17 серпня до 4 вересня. Терміни вступної кампанії в українських університетах, відповідно, також зміняться.

Формат і процедура проведення ЗНО у 2020 році не зміняться. За правилами, під час складання ЗНО в аудиторії перебуває максимум 15 учасників та 2 інструктори. Обов’язковою є дистанція 1,5 метри між учасниками в аудиторії. Без змін залишаться кількість тестів та їхній зміст.

Усі учасники ЗНО та інструктори будуть забезпечені засобами індивідуального захисту та антисептиками. Приміщення будуть провітрювати та дезінфікувати.

Більш докладно можна ознайомитись тут: bit.ly/3bQOz7n.

Нагадуємо, що вся інформація про зміни в освіті через карантин збирається та постійно оновлюється на спеціальному сайті – mon-covid19.info.

ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ОНЛАЙН – ТЕПЕР ДЛЯ ВСІХ КЛАСІВ

З вівторка, 28 квітня, Всеукраїнська школа онлайн розпочала трансляцію уроків для учнів усіх класів. Абсолютно всі заняття можна переглянути у будь-який час на YouTube МОН.
Уроки для 5-11 класів транслюються у ПН-ПТ з 10:00, а для 1-4 класів – з 9:00 у ВТ та ЧТ.
Нагадуємо, що ви можете одразу перейти на потрібний вам список відтворення – для вашої зручності всі уроки розсортовані за класами:

1 клас – bit.ly/USO1class
2 клас – bit.ly/USO2class
3 клас – bit.ly/USO3class
4 клас – bit.ly/USO4class
5 клас – bit.ly/USO5class
6 клас – bit.ly/USO6class
7 клас – bit.ly/USO7class
8 клас – bit.ly/USO8class
9 клас – bit.ly/USO9class
10 клас – bit.ly/USO10class
11 клас – bit.ly/USO11class
Уся інформація про Всеукраїнську школу онлайн збирається та оновлюється за посиланням: bit.ly/2XT6BlA.