Тиждень з протидії булінгу

З 27 вересня по 1 жовтня Сагайдацький НВК долучився до проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу. Протягом цього періоду в закладі було проведено ряд просвітницько-профілактичних заходів.

Для учнів 1-2 класів було проведено виховне заняття “Булінг очима дітей”, 3- 4 класи долучилися до виставки малюнків “Стоп булінг”. Учні 5-6 класів переглянули відео презентації та відеоролики на тему шкільного булінгу і його наслідків. Для учнів 8-11 класів були проведені тематичні виховні години та лекції.

Мета проведення тижня протидії булінгу — формування в учнів здатності виявляти основні ознаки булінгу та протистояти їм, не допускати вчинення таких дій стосовно інших учасників освітнього процесу.

пртидія булінгу 1

протидія булінгу 5