Про заклад

Директор навчально-виховного комплексу

Колектив педагогів, учнів та вихованців очолює Степаненко Михайло Володимирович – керівник із 31-річним стажем, великим досвідом педагогічної роботи, депутат Шишацької районної ради другого – п’ятого скликань, депутат Шишацької селищної ради першого скликання, голова постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, охорони праці, культури і спорту.
За час керівництва Михайло Володимирович створив ділову, творчу обстановку в колективі, де панує атмосфера педагогічного пошуку, вдосконалення форм і методів роботи, впровадження елементів інноваційних технологій. Педагогічний досвід, організаторські здібності директора забезпечують оперативне та вміле вирішення адміністративних, навчально-методичних та господарських питань.

Презентація діяльності Сагайдацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за період 2013-2016 р.р.