ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

28 січня в нашому НВК були проведені змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки, присвячені Дню пам’яті Героїв Крут. У них взяли участь здобувачі освіти 5-11 класів. Змагання проходили як в особистому, так і в командному заліку.

Учасники молодшої групи визначилися таким чином: першість здобули учні 6 класу, другими стали семикласники, 3 місце посіли учні 5 класу. Кращими стрілками стали: Казаку Віктор, Співак В’ячеслав, Кошеленко Віталій.

У старшій групі перемогу здобули учні 9 класу, друге місце посіли восьмикласники, третє – учні 10 класу. Кращими стрілками стали: Філіпов Ярослав, Кадучок Анна, Кирпота Артем.

Суддівська бригада вручила дипломи переможцям і побажала успіхів у майбутніх змаганнях.