Оздоровлення дітей

Літо – пора відпочинку дітей.
Змістовно і весело проходять дні для учнів у “ВЕСЕЛЦІ”.
Літні канікули незабутня пора для активного відпочинку, розвитку творчих здібностей, задоволення індивідуальних потреб та інтересів.

Урочисте підняття прапора

Щоденна програма передбачає повноцінний відпочинок дітей. Посилена увага приділяється питанням профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму, правилам дій у надзвичайних ситуаціях, формуванню навичок здорового способу життя, організації змістовного дозвілля.

Рапорт 1

Відкриття табору запам’яталося урочистою лінійкою, підняттям прапора та погожим літнім днем. Капітани команд «Краплинка», «Сонечко» та «Барвінчата» доповіли про готовність начальнику табору Степаненко Марині Миколаївні.

Прапор

Учні початкової школи побували на районному святі, присвяченому Дню захисту дітей, на якому представили художні номери та були активними учасниками конкурсів та естафет.

Веселі старти

Ходулі

Літо – пора спілкування з природою, зустрічі з мальовничими куточками рыдного краю, під час яких, уважно придивившись навколо себе, можна побачити багато цікавого поруч. Похід на “Ромашкове поле” – завжди радість для дітей.

Ромашкове поле

Кожен день насичений новими подіями та враженнями, що переповнюють серця дітей.

Зустріч з керівником ЕЧК

Змістовною і навчальною була екскурсія на ЕЧК, де Холод С.В познайомив дітей з роботою свого підрозділу електропостачання Південної залізниці.

Цікава розповідь

Особливим був день екскурсійної поїздки до м. Полтави. Діти відвідали еколого-натуалістичний центр, заздалегідь приготувавши смачні ласощі для звірят.

Екоцентр

В обласному краєзнавчому музеї учні ознайомилися з історією Полтавщини.

Краєзнавчий музей (2)

Відвідали веселі атракціони в паркові розваг.

Веселі атракціони

На хлібокомбінаті «Кулиничі» ознайомилися з нелегкою працею пекаря, процесом творення смачного хліба, який кожен день лежить на нашому столі.

Полтавсьа галушка

Екскурсія надовго запятається молодшим школярам.