ДОСВІД ПРЕЗЕНТУВАЛИ ВЧИТЕЛІ МАТЕМАТИКИ

20 березня на базі навчально-виховного комплексу відбувся семінар-практикум «Інтерактивні технології навчання як засіб реалізації наскрізних змістових ліній на уроках математики».

Відкриваючи захід, завідувач методичного кабінету відділу освіти Р.В. Шарон, заступник директора з навчально-виховної роботи Н.М. Кашуба, акцентували увагу присутніх на формуванні нового змісту освіти, створенні сучасного освітнього середовища та значимості підвищення компетентності вчителя Нової української школи.
Методист відділу освіти Л.В. Левченко у своєму виступі зазначила, що актуальним є перехід від знаннєвого до діяльнісного підходу в навчанні, кінцевим результатом якого мають стати сформовані предметні та ключові компетентності учнів.

Методобєднання1

урок33

У практичній частині семінару учасники відвідали урок-подорож у 6 класі за темою «Додавання та віднімання раціональних чисел», на якому вчитель З.Г. Маруняк презентувала досвід реалізації інтегративного змісту формування інформаційно-комунікаційних компетентностей учнів.

урок н

МО клас

Інтерактивні та інформаційно-комунікаційні технології широко впроваджуються вчителями математики і у позакласній роботі. Учні 5-7-их класів та учасники семінару взяли участь у математичному квесті, який провела вчитель З.Г. Маруняк.

квест

Учасники семінару обмінялися досвідом підготовки учнів до ЗНО, прийняли рекомендації щодо підвищення якості математичної освіти шляхом формування ефективного освітнього середовища, створення сприятливих умов для повноцінного виявлення особистісних функцій учнів та їх розвитку.

IMG_20190320_101952