Досягнення

Переможці предметних олімпіад та конкурсів. 2017-2018

Переможці предметних олімпіад і конкурсів. 2016-2017 н.р.

ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД
З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН У 2015-2016 НАВАЛЬНОМУ РОЦІ

 

№ з/п Назва предмета Прізвище, ім’я, по батькові учня Клас Прізвище, ім’я, по батькові вчителя Місце
1. Українська мова та література Чепіжна Еліна Богданівна 8 Дубас Любов Іванівна 2
2. Андрущенко Іванна Іванівна 9 Ісак Ірина Семенівна 1
3. Англійська мова Удод Таїсія Володимирівна 8 Береза Зоя Олександрівна 1
4. Андрущенко Іванна Іванівна 9 1
5. Математика Копайгора  Денис Дмитрович 3 Устименко Наталія Григорівна 3
6. Верхолаб Каріна Ігорівна 6 Кукіб Олена Василівна 1
7. Історія Гребенюк Едуард Романович 9 Копиця Катерина Миколаївна 1
8. Климась Віталій Вікторович 10 1
9. Кругляк Артьом Вікторович 11 2
10. Правознавство Гребенюк Едуард Романович 9 1
11. Климась Віталій Вікторович 10 1
12. Біологія Корнієнко Владислава Русланівна 9 Синяк Марина Дмитрівна 2
13. Хімія Шайдуллова Христина Володимирівна 9 2
14. Географія Шпанкін Максим Сергійович 8 Ляшенко Світлана Валентинівна 2
15. Фізика Матвієнко Сергій Анатолійович 8 Кашуба Ніна Михайлівна 1
16. Трудове навчання Матвієнко Сергій Анатолійович 8 Писаренко Олексій Григорович 1
17. Гребенюк Едуард Романович 9 1
18. Гутченко Віктор Миколайович 10 1
19. Світличний Владислав Геннадійович 11 1
20. Свічкар Аліна Сергіївна 8 Ляшенко Світлана Валентинівна 1
21. Корнієнко Владислава Русланівна 9 1
22. Фоменко Каріна Сергіївна 9 1
23. Власенко Аліна Ігорівна 11 1

 

ПЕРЕМОЖЦІ  ТА ПРИЗЕРИ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ КОНКУРСІВ

 З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ 2015-2016 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

КОНКУРС  ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

№ з/п Прізвище, ім’я,
по батькові учня
Клас Прізвище, ім’я,
по батькові вчителя
Місце
1. Кадучок Анна Євгеніївна 3 Устименко Наталія Григорівна 2
2. Чепіжна Еліна Богданівна 8 Дубас Любов Іванівна 3
3. Андрущенко Іванна Іванівна 9 Ісак Ірина Семенівна 1

Наслідки участі в районних предметних олімпіадах

Навчальні роки Призове місце
І ІI ІII
2008 – 2009 12 7 5
2009 – 2010 12 10 1
2010 – 2011 17 4 2
2011 – 2012 18 5 3
2012 – 2013 21 5 2
2013 – 2014 21 5 2
2014 – 2015 12 3 3
2015 – 2016 18 5 1

Наслідки участі в обласних предметних олімпіадах

Навчальні роки Призове місце
І ІI ІII
2008 – 2009 4
2009 – 2010 2 2
2010 – 2011 1 3
2011 – 2012 3 2 5
2012 – 2013 4 2 4
2013 – 2014 2 2 5
2014 – 2015 3
2015 – 2016 4 2

Кількість призерів турніру з креслення

Навчальні роки Призове місце
2009-2010 2010-2011 2011-2012 2012-2013 2013-2014 2014-2015 2015-2016
Районний турнір 6 6 5 3 4 4 4
Обласний турнір 3 5 3 2 2 4 3
Міжрегіональний турнір 2 2 . . . . .

Участь учнів в конкурсі-захисті науково дослідницьких робіт

Навчальні роки 2007-2008 2008-2009 2009-2010 2010-2011 2011-2012 2012-2013 2013-2014 2014-2015 2015-2016
Етапи І – ІІ І – ІІ І – ІІ І – ІІ І – ІІ І – ІІ І – ІІ І – ІІ І – ІІ
Учасники 1 – 1 4 – 3 3 – 2 4 – 3 5 – 4 1 – 1 6 – 3 5 – 2 5 – 2
Переможці 1 – 1 3 – - 3 – - 4 – - 4 – - 1 – 1 4 – 1 2 – 2 – -
Призери - – - - – 2 - – 1 - – 1 - – 1 - – 1 2 – - 1 – - 1 – -