З 15 по 17 травня 2017 року у Полтаві проходив Всеукраїнський конкурс колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім».
Для участі у конкурсі прибули колективи екологічної просвіти з 22 областей України.

Команди

Колективи екологічної просвіти Полтавської області вдруге за останні 5 років отримують Гран-Прі під час фінального етапу конкурсу, і це дало право проведення Всеукраїнського конкурсу на Полтавщині.

Біля памятника Т.Шевченка

Урочисте відкриття заходу відбулося на Соборній площі біля пам’ятника засновнику українського державотворення Івану Мазепі. Привітали учасників свята почесні гості: директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Харченко Олена Вікторівна та завідувач відділу екології Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України Радченко Тамара Дмитрівна. Директор Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Бедніна Віталій Григорович побажав юним природоохоронцям успіхів у їх благородній справі та чесних перемог у конкурсі

люди

Право покласти квіти до пам’ятників Івану Мазепі та Т.Г Шевченку було надано переможцям обласного конкурсу колективів екологічної просвіти 2017 року – екологічній агітбригаді «Джерело» Сагайдацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Шишацької селищної ради Полтавської області.

фото

Урочистою ходою учасники дійства пройшли до пам’ятника видатного українського поета Тараса Шевченка.

Святкова колона

Святкового настрою та урочистості надали заходу виступи художніх колективів Полтавського обласного центру естетичного виховання та духовий оркестр Полтавського музичного училища імені М.В. Лисенка.

колектив

У Великій актовій залі Полтавського обласного центру естетичного виховання відбулися презентації колективів екологічної просвіти.

Виступ на сцені

Джерело

Екологічна агітбригада «Джерело» достойно представила Полтавщину і посіла третє призове місце.

Джерело 1

Вітаємо агітколектив та його керівників Степаненко М.М. та Синяк М.Д. з успіхом! Бажаємо творчої наснаги та нових здобутків у екологічно-просвітницькій роботі.

Диплом еко2017