Україно, соборна державо, сонценосна колиско моя

Україна єдина

Наш народ віками виношував ідею об’єднання всіх своїх етнічних земель у самостійну, незалежну і демократичну державу. За жодних режимів українці не схиляли голови і не припиняли боротьби за власну державність. І саме 22 січня 1919 року, в Києві на Софійській площі, відбулись урочисті збори, на яких був проголошений Акт Злуки українських земель, засвідчений Універсалом про об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину Українську соборну державу.

IMG_7212

До відзначення 100-річчя цієї важливої події долучилися старшокласники та вчителі Сагайдацького навчально-виховного комплексу, підготувавши патріотичний захід «Україно, соборна державо, сонценосна колиско моя». Учасники команди «Реформатори» Чепіжна Еліна, Незямов Максим, Вашпанов Анна, Кутовий Максим презентували присутнім основні етапи боротьби за соборність України та відеоцикл подій того часу. Члени прес-центру випустили тематичну газету.

IMG_7214

Коментуючи значення важливої віхи в історії держави, вчитель Копиця Катерина Миколаївна зазначила, що День Соборності та Свободи України об’єднує всіх громадян, незалежно від їх віросповідання, національності, соціального статусу та інших відмінностей у єдине суспільство, “в одну велику родину”.
Учні та вчителі провели патріотичний флеш-моб.

IMG_7219