Стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

school

Учні нашої школи – активні учасники районних предметних олімпіад. Цього року ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін розпочався 5 листопада. В цей день свої знання та вміння показали знавці історії та інформаційних технологій.
Учні закладу Чепіжна Еліна (9 кл.), Гребенюк Едуард (10 кл.) та Климась Віталій (11 кл.) здобули абсолютну перемогу з історії, Андрущенко Максим (8 кл.) посів друге місце з інформаційних технологій.

6 листопада наша школа гостинно зустрічала учнів навчальних закладів району, які взяли участь в олімпіаді з трудового навчання (обслуговуючої та технічної праці). Скрипник Юлія (8 кл.), Свічкар Аліна (9 кл.), Корнієнко Владислава, Фоменко Каріна (10 кл.), Андрущенко Максим (8 кл.), Матвієнко Сергій (9 кл.), Гребенюк Едуард (10 кл.), Гутченко Віктор (11 кл.) виявили міцні знання теоретичного матеріалу, вправно та якісно виконали практичне завдання, що й привело їх до успіху та абсолютної перемоги.

Теоретичний-тур-дівчата

Випилювання-лобзиком

Шліфування-виробу

Цього ж дня честь школи на районній олімпіаді з математики захищали Копайгора Денис (4 кл., третє місце) та Штрена Назар (5 кл., четверте місце). За успіхи та досягнення вихованці вдячні своїм наставникам Ляшенко Світлані Валентинівні, Писаренку Олексієві Григоровичу, Копиці Катерині Миколаївні, Кашубі Володимиру Вікторовичу, Устименко Наталії Григорівні, Зубко Наталії Миколаївні, Маруняк Зінаїді Григорівні.

Ніна Кашуба, заступник директора
з навчально-виховної роботи.