Презентація діяльності Сагайдацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за період 2013-2016 р.р.

Виступ директора школи Степаненка Михайла Володимировича

Шановні члени комісії, колеги, батьки!
Дозвольте мені ознайомити Вас з основними аспектами діяльності навчального закладу та презентувати кращі здобутки колективу за останні три роки та І семестр поточного навчального року. Готуючись до публічної презентації, адміністрація школи провела детальний аналіз освітніх показників роботи, констатувала здобутки в навчально-виховній, методичній, фінансово-господарській діяльності, а також ряд проблем, над розв’язанням яких треба працювати в майбутньому.
Навчальний заклад перебуває у комунальній власності, підпорядковується відділу освіти Шишацької селищної ради та функціонує на підставі нормативно-правової документації відповідно до чинного законодавства. Діяльність адміністрації та педагогічного колективу здійснювалась у відповідності до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту» та була спрямована на виконання Національної доктрини розвитку освіти України у ХХІ столітті, Закону України «Про національну програму інформатизації», нормативно-інструктивних документів Міністерства освіти і науки України та місцевих органів управління освітою, на реалізацію регіональних та районних програм, оптимізацію мережі та розвиток закладу, створення умов для навчання і виховання учнів, праці педагогічних працівників, впровадження нових освітніх технологій, розвиток здібностей школярів.
Головна мета нашої діяльності полягала в створенні інноваційного навчально-виховного середовища для розвитку дітей з урахуванням їх нахилів та здібностей, забезпеченні умов для самовдосконалення, саморозвитку, професійного вибору та самореалізації.
Педагогічний колектив працював над розв’язанням таких завдань: – підвищення якості навчально-виховного процесу у відповідності з освітніми стандартами;
– створення умов для розвитку творчих здібностей учнів, їх професійного самовизначення й самореалізації; – виховання активного громадянина – патріота України;
– розвиток колективу й зростання професіоналізму педагогів; – створення комфортних умов для всіх учасників навчально-виховного
процесу.

Виступ директора Сагайдацької ЗОШ І-ІІІ ступенів Степаненка М.В. на відкритій публічній презентації діяльності закладу