Прийшла зима – веселі свята принесла…

Календарний прихід зими для вихованців та вчителів нашого НВК стає своєрідним стартом цікавих, творчих заходів, акцій, святкувань. Не винятком стали і ці грудневі дні.
Усіма барвами передноворіччя засяяла центральна рекреація. Долучившись до Всеукраїнської екологічної акції «Збережи ялинку» школярі та вихованці дошкільного відділу разом з учителями, вихователями, батьками презентували свої роботи у таких номінаціях: стилізована ялинка, новорічний букет, сюжетна композиція, новорічний колаж.

3

2

Діти з великим задоволенням майстрували лісових красунь та створювали новорічно-різдвяні композиції зі штучних та природних матеріалів, проявляли творчість, фантазію, майстерність виконання. Кожна робота була варта уваги та високої оцінки відвідувачів виставки.

1

Активно долучилися до акції вихованці гуртка «Юні охоронці природи». Вони представили сюжетну композицію «Мамо, іде вже зима…» та новорічну композицію «У різдвяному вікні».

GEDSC DIGITAL CAMERA

5

Не відстають від шкільних екологів, майстриків та майстринь члени волонтерського загону «Добрі серця» до складу якого входять учні 10-11 класів. На їх рахунку вже чимало суспільно-корисних справ. В день святого Миколая вони провели так звані «благодійні гостини». Завітали в кожен клас, розповіли школярам про доброчинні справи Миколи-Чудотворця, привітали їх і як годиться вручили дітям подарунки про які подбали вже сучасні благодійники і меценати – Агрофірма імені Довженка.

68910

Весело та яскраво зустріли свято Миколая вихованці дошкільного відділу. Під час проведення театралізованої розваги «Святий Миколаю, тебе люблю, тебе кличу і тебе чекаю» діти розкрили в собі почуття добра, любові, милосердя. Показали свої театральні здібності та обдарування, доторкнулися до цілющого джерела народної мудрості пращурів. Батьки та вихователі дякували дітворі за незвичайну атмосферу свята щирими посмішками та гучними оплесками.

11

З приходом новорічно-різдвяних свят кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії.
Нехай Новий рік принесе щастя у наші сім’ї та благополуччя рідній Україні.

12

Марина Степаненко, заступник директора з виховної роботи