Обласний семінар

24.10. 2018 року на базі  НВК відбулося засідання обласної спеціальної дослідницької групи «Проектування як метод пізнання в освітній галузі «Технології» по темі «Формування технологічних компетентностей та конкурентоспроможної особистості в контексті Нової української школи».

DSC_6314

Відкрили засідання методист вищої кваліфікаційної категорії відділу природничо-математичних дисциплін та технологій ПОІППО ім. М.В. Остроградського, відмінник освіти України, лауреат премії І.Г. Ткаченка, керівник ОСДГ Чемшит В.Г. та начальник відділу освіти Шишацької селищної ради Караваєва Н.М.

DSC_6323

Презентували роботу учнівського самоврядування вихованці НВК, модератором якого була заступник директора з виховної роботи Степаненко М.М.
Завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Шарон Р.В. розповіла присутнім про методичний супровід технологічної освіти в закладах загальної середньої освіти Шишацької селищної ради.

Заступник директора з навчальної роботи Кашуба Н.М. презентувала гостям навчальний заклад.
Ляшенко С.В. разом з учителем трудового навчання спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 імені Л.І. Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради, використовуючи онлайн-сервіси показали фрагмент захисту STEM-ART проекту у 6 класі «Об’ємна м’яка іграшка».

DSC_6339

DSC_6348

DSC_6380

Писаренко О.Г. презентував учасникам засідання свій досвід роботи щодо підготовки учнів до олімпіади з трудового навчання та фрагмент уроку у 7 класі
“Виконання ескізів об’ємних деталей у двох проекціях”.

DSC_6412

Потім гості відвідали майстер-клас «Виготовлення фантазійної квітки у техніці «Артишок», який підготувала Ляшенко С.В.

DSC_6513