Про організацію роботи на період карантину

18.03.2020 Сагайдак №12

Про організацію роботи
на період карантину

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (СОVID-19)», Указу Президента України від 13 березня 2020 року № 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби СОVID-19 спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2», постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19», наказом МОН України від 16.03.2020 №406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу СОVID-19», враховуючи рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (протокол № 5 від 16.03.2020) та враховуючи рішення виконавчого комітету Шишацької селищної ради «Про заходи щодо попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції (СОVID-19) та введення обмежувальних заходів на території Шишацької ОТГ» № 1/17/03/2020 від 17 березня 2020 року, та з метою запобігання поширенню коронавірусу СОVID-19 на території Шишацької ОТГ, на виконання наказу відділу освіти Шишацької селищної ради №97 від 18.03.2020 «Про організацію роботи на період карантину»
НАКАЗУЮ:

1. Скасувати або максимально перевести в телефонний режим усі заходи та засідання колегіальних і дорадчих органів Сагайдацького НВК за винятком особливих випадків.
2. Тимчасово, на період карантину, зупинити проведення особистих прийомів директором навчального закладу.
3. Відтермінувати проведення атестації педагогічних працівників та проведення засідання атестаційної комісії навчального закладу.

4. Забезпечити режим підвищеної готовності до проведення навчань для здобувачів освіти та працівників діям у надзвичайних ситуаціях відповідно до підпункту 2 пункту 13 Положення про функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 листопада 2016 року №1400, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14 грудня 2016 року за № 1623/29752.

5. Листування із засновником здійснювати шляхом використання системи електронної взаємодії.

6. Проводити в закладі профілактичні та дезінфекційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу СОVID-19.

7. Запровадити гнучкий (дистанційний) режим роботи працівників відповідно до Методичних рекомендацій щодо встановлення гнучкого режиму робочого часу, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 04 жовтня 2006 року за № 359.
8. Забезпечити виконання освітньої програми на 2019-2020 н.р. шляхом:
8.1.Організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання, що не передбачають відвідування закладу освіти її здобувачами.
8.2. Ущільнення графіку освітнього процесу, а також виконання працівниками закладу освіти іншої роботи (організаційно- педагогічної, методичної, наукової тощо)
9. Педагогічним працівникам навчально-виховного комплексу:
9.1.Забезпечити виконання індивідуальних планів роботи на період карантину, виконувати організаційно-педагогічну, методичну, наукову роботу в рамках індивідуальних самоосвітніх планів із подальшим звітуванням про роботу вчителя у період гнучкого режиму діяльності.
9.2.Дотримуватися заборони на проведення освітніх, культурних, спортивних, інших масових заходів та відвідування закладів освіти її здобувачами;
9.3.Систематично проводити інформування здобувачів освіти та батьків щодо заходів профілактики, проявів хвороби та дій у випадку захворювання.
10. Технічний персонал перевести в гнучкий режим чергування з метою забезпечення життєдіяльності закладу: проведення комплексу робіт для підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, а також необхідного температурного режиму в закладі освіти.
11. Відповідальність з а виконання даного наказу залишаю за собою.

навчально-виховного комплексу М.В. Степаненко