Презентуємо досвід

14 лютого на базі навчального закладу відбулося засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів та вихователів ГПД загальноосвітніх навчальних закладів Шишацької селищної ради.
Учитель вищої категорії, «старший учитель» Сень Наталія Павлівна провела інтегрований урок у 2 класі з літературного читання та природознавства за темою «Прийшла весна. Повернення перелітних птахів».

Використання вчителем у щоденній практиці методів та прийомів особистісно зорієнтованого, інтерактивного навчання в поєднанні з інформаційно-комунікаційними технологіями підвищує мотивацію молодших школярів до навчальної діяльності, сприяє формуванню їх пізнавальних та творчих здібностей, найважливіших життєвих компетентностей.

Урок 2

IMG_6241

Вже не один рік поспіль Наталія Павлівна творчо працює над науково-методичною проблемою «Розвиток критичного мислення в учнів початкової школи». «Родзинки» своїх педагогічних знахідок вона презентувала колегам у ході майстер-класу.
Діти, гості та батьки взяли участь у театралізованому дійстві «Масляна щедра гостей всіх вітає!», долучилися до традицій та звичаїв рідного краю, весело провели зиму та радо зустріли весну.

Масляна 1

Масляна 2

Масляна 4

Смачні млинці

Учителі обговорили урок та виховний захід, поділилися власними роздумами та ідеями на шляху до впровадження Концепції «Нова українська школа». Змістовні методичні поради та настанови одержали учасники засідання від методиста відділу освіти Онацько Вікторії Валеріївни.

Ніна Кашуба, заступник директора
з навчально-виховної роботи