«Ландшафти – територія вічності»

19 квітня 2017 року в Малій актовій залі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка відбувся фінал ХХV обласного конкурсу-огляду колективів екологічної просвіти. У ньому взяли участь 14 агітбригад та екологічних театрів з 12 районів, міст області.

DSC_0139

У своїх виступах за темою «Ландшафти як середовище життя та об’єкти охорони» агітбригади поєднували різні жанри, стилі і напрями мистецтва, демонстрували власні досягнення в просвітницькій та природоохоронній діяльності.
Оригінальні сценарії, відображали власний досвід і результати практичної природоохоронної роботи та агітацію за збереження навколишнього середовища.

Команда школи

Кожен колектив, після свого виступу, залишав приємні враження у глядачів і закликав не залишатися байдужими до певної екологічної проблеми.
Підводячи підсумки конкурсу, директор Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Бедніна Віталій Григорович привітав усіх учасників конкурсу та їх керівників, подякував за значну роботу, яку вони проводять з екологічної просвіти.

DSC_0007

Екологічна агітбригада «Джерело» Сагайдацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яка представляла Шишацьку об’єднану територіальну громаду, здобула перемогу серед екологічних агітбригад області.
Тож побажаємо юним екологам мальовничого Шишацького краю успішного виступу на Всеукраїнському конкурсі колективів екологічної просвіти.

DSC_0136