Казкотерапія – один з ефективних засобів емоційної регуляції

Рисунок1«Будь тим, хто ти є, і роби те, що можеш».
Проблему формування здоровязбережувальних компетентностей порушили практичні психологи закладів загальної середньої освіти Шишацької селищної ради в рамках семінару-практикуму, який відбувся на базі навчального закладу.

IMG_7110 (2)

Створення безпечного освітнього середовища – одне з першочергових завдань Нової української школи. Методист відділу освіти Луценко С.Г., учасники заходу обговорили важливу роль формування високого рівня емоційного інтелекту в усіх учасників освітнього процесу.

IMG_7123 (2)

Чудовим засобом емоційного розвантаження, формування в дітей здорового способу життя є казкотерапія. Доказом цього стали казка-вистава «Як діти врятували Святого Миколая?», тренінгове заняття «Казкотерапія. Прийоми і методи розвитку здоров’язбережувальних компетентностей».

Сніговички

подарунки

Учасники семінару одержали задоволення від участі в майстер-класі по виготовленню новорічних іграшок – казкових героїв Сніговика та Мудрої Сови.

Учасники семінару

Обговоривши проблему створення безпечного освітнього середовища та формування високого рівня емоційного інтелекту вчителів, учнів, батьків, учасники семінару прийняли рекомендації щодо використання потенціалу психологічної служби, запровадження ефективних методів щодо розвитку здоров’язбережувальних компетентностей.