ДОБРОЧИННІ СПРАВИ

19 грудня, в день Святого Миколая, у нашому навчально-виховному комплексі пройшов благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України.

Учні, вчителі, працівники дошкільного відділу та батьки активно долучилися до цієї доброчинної справи.

На ярмарку можна було купити не лише солодощі та смаколики української національної кухні, а й придбати новорічні прикраси, сувеніри, обереги, які діти зробили власними руками на уроках трудового навчання.

Слід зазначити, що такий ярмарок проводиться не вперше. Загальна сума збору: 11 тисяч 809 гривень.

Частина грошей піде на автомобіль для ЗСУ, а частина на виготовлення окопних свічок.

Друзі! Давайте разом будемо робити добрі справи, які наближають нас до ПЕРЕМОГИ!