Безпека в Інтернеті – це як власна гігієна: про неї треба дбати щодня

5 лютого у світі відзначають День Безпечного Інтернету.

SID2019_Ukraine_betterinternetcentre

Для учнів та вчителів було проведено ряд змістовних і цікавих заходів. 4 лютого педагогічні працівники взяли участь у вебінарі з нагоди Всесвітнього Дня Безпечного Інтернету. Зважаючи на те, що безпека дітей в мережі Інтернет – зона відповідальності усіх дорослих, вихованці НВК приєднались до онлайн-уроку з нагоди Дня Безпечного Інтернету – 2019. Тема уроку «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?».

IMG_20190205_115344 (1)

Учні початкових класів були активними під час хвилинки «Твоя безпека в Інтернеті». Учителі розповіли дітям про неприємні та небезпечні несподіванки, які можуть чекати на недосвідченого та недбалого користувача. Використавши слайд-презентацію педагоги розповіли дітям про елементарні правила, які має знати кожен.

IMG_20190205_125358

Також було проведено анкетування «Чи дбаєш ти про свою безпеку в
Інтернеті?», яке допомогло школярам зрозуміти, чи звикли вони звертати увагу на власну безпеку в мережі та чи піклуються про неї.

IMG_20190205_130733 (1)